niemiecki-katowice.pl

Pod tym adresem internetowym (niemiecki-katowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane strony internetowe znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Tego typu domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!